Klimatizace

Specializujeme na prodej a montáž klimatizací LG Standard a LG Delux. Nabízíme vám širokou škálu klimatizačních řešení pro vaše domovy a podniky.

Group 2 FVE Power

Nabízíme klimatizační systémy LG Standard a LG Delux, které jsou navrženy tak, aby vám poskytly maximální komfort a pohodlí ve vašem prostředí. S vynikající energetickou účinností a širokou paletou funkcí jsou tyto modely ideální volbou pro každý interiér. Díky jejich tichému chodu a pokročilým technologiím můžete užívat čistý a příjemný vzduch po celý rok. Prozkoumejte naši nabídku klimatizací LG Standard a LG Delux a objevte jejich mnoho výhod.

Klimatizace LG Standard

Uhlazený design pro náročné

Revoluční invertorová technologie, výkoný a tichý chod, rychlé chlazení. K tomu decentní štíhlý vzhled se skrytým displejem. Klimatizace Standard Plus představují kompaktní jednotku s výkonným chlazením a praktickým nadčasovým designem. Díky tomu dokonale zapadne do každého bytu či domu.

Naše nabídka klimatizací LG Standard zahrnuje 4 modely s různými výkony, aby vyhovovaly vašim individuálním potřebám. LG Standard 9K je ideální pro menší místnosti a ložnice. LG Standard 12K je skvělá volba pro obývací pokoje a kanceláře. LG Standard 18K je vysoce účinná klimatizace pro prostornější místnosti a obchodní prostory. LG Standard 24K je silná a spolehlivá klimatizace pro velké prostory a komerční objekty.

servis klimatizaci FVE Power

Profesionální montáž klimatizací LG

Pro profesionální montáž klimatizací LG se spolehněte na naši zkušenou a kvalifikovanou montážní službu. Naši odborníci zajistí bezproblémovou instalaci vaší klimatizační jednotky a zajištění optimálního výkonu a efektivity. Montáž probíhá v souladu s přesnými specifikacemi a normami, abyste si mohli užívat optimálního komfortu a kvality vzduchu ve vašem prostoru.

Výhody naší montážní služby

Zkušení odborníci

Naše montážní týmy jsou vyškolené a zkušené v instalaci klimatizací LG. Můžete se spolehnout na jejich odbornost a preciznost.

Kvalitní materiály

Používáme pouze kvalitní materiály a vybavení, abychom zajistili spolehlivost a bezproblémový provoz vaší klimatizační jednotky.

Průběžná podpora

Poskytujeme průběžnou podporu a odpovídáme na vaše dotazy týkající se montáže a provozu klimatizace.

Rychle a spolehlivě

V případě potřeby servisu nebo opravy jsme tu pro vás. Naši technici vám poskytnou rychlou a spolehlivou pomoc.

Klimatizace LG Deluxe

Seznamte se s řadou Deluxe

Špičkové technologie, jedinečný design a pokročilé funkce pro novou generaci klimatizačních jednotek LG.

Nízký hluk 19dB
LG klimatizační jednotky pracují v nízkých hlukových hladinách, díky LG unikátnímu šikmému ventilátoru a BLDC motoru – technologiím, které eliminují nežádoucí hluk a umožní tak plynulejší chod jednotky.

Funkce Komfortní vzduch
Funkce Komfortní vzduch pohodlně nastaví lamelu do takové pozice, která zabrání přímému foukání na osoby v místnosti.

Máte zájem o klimatizaci?

Nechte nám na sebe telefon, my se vám ozveme.

Klidně nám i zavolejte nebo pošlete rovnou poptávku.

+420 724 474 888 | +420 773 77 55 33